אודות

כשאדם מתחיל להיות מודע למי שהוא ,לאופן שבו הוא חושב, לדרך שבה הוא מרגיש ולאיך שהוא עושה דברים ,הוא בעצם רוכש את כל הכלים האפשריים להתמודד עם מציאות חייו.

אני מאוהבת בעבודה הזו כבר קרוב ל 10 שנים. בהתחלה נמשכתי לדיוק שבה,אחר כך נפעמתי מהקסם שהתהווה בשיח בין האדם לתת מודע שלו ולבסוף נשבתי בתוצאות המהירות ובתהליכי השינוי שהתרחשו.
אני אימא לאוריה אליה ולארה ואשת איש לדרור.
אני מאמינה במונח The wounded healer
לכל אחד מאיתנו הסיפור הייחודי לו שמתוכו הוא יכול לסייע לאחר, אין תחליף לניסיון.
המפגש עם שיטת life alignment אפשר לי לסייע לבני האמצעי שסובל מדיספרקסיה וורבלית (כשל בתכנון הגייה) לדבר באופן שוטף יותר ולהתמודד עם עיכוב דיבור קשה .
בכל בית שוכבת לה במגירה או בארון ערכת עזרה ראשונה
עבורנו ה life alignment הינה הערכה.

עם השנים למדתי לשלב את שיטה הזו כמעט בכל מצב ולסייע לסובבים אותי ולעצמי, הרגשתי דחף להעביר את הידע הנרחב והחשוב הזה הלאה וכיום אני מלמדת את הבודי ספין ואת שלביה הבאים של השיטה (מודול 1,2,3), וורטקס, רגישיות ואלרגיה , איזון קשתית העין, life map , life path

אני אוהדת מושבעת של גוף האדם ומאמינה גדולה בחוכמה ובתבונה האינסופית שלו לרפא את עצמו,
היכולת לייצור קשר עם תודעת העל של האדם ולקבל הכוונה באמצעות הגוף עצמו למה שנכון לו, לא תסולא מפז והיכולת שלנו כאינדיוודואלים לאזן את עצמנו לפני פגישה ,תוך כדי מחלה,לפני אירוע משמעותי , כשאנו חשים שיצאנו מאיזון, באמצעות  life alignment , תוך דקות ספורות משדרגת את איכות החיים ומאפשרת לנו להתרחב יומיום .

מוזמנים באהבה
איטהל

השם שלך

האימייל שלך

הטלפון שלך

ההודעה שלך