קורס בודי-ספין

בודי ספין הינה טכניקת ריפוי חדשנית (תחת מעטפת רפואת התדרים בשיטת LAT), שפותחה על ידי ג'ף לוין, ומטרתה להביא לאיזון אופטימאלי של הגוף על ידי ביטול חסימות ועכבות מן העבר.

השיטה אשר זכתה להכרה עולמית תוך זמן קצר, פועלת לאיתור הזיכרונות הכואבים והרגשות המודחקים שטמונים בנו מעברנו, ובאופן מיידי מתחיל תהליך של שחרור אותן החסימות הרגשיות מכל אזור בגוף.

ביסוס השיטה
ג'ף לוין, אבי שיטת בודי ספין, ביסס את טכניקת הריפוי על בסיס ההבנה, שבתוך גופנו מאוחסנים זיכרונות רבים מהעבר, שחלקם זיכרונות רגשיים וכואבים, המערערים את איזון חיינו ויוצרים תחושות של אי נעימות, דיכאונות ואף מביאים למחלות. בודי ספין אינה מנסה לטפל בסימפטום עצמו , אלא בשורש הבעיה שהובילה לגרימתו ובעצם מונעת התפתחות סימפטומים נוספים בעתיד והשתחררות מסימפטומים קיימים.

איך זה עובד?
בכל אחד ואחת מאיתנו ישנם בגוף שערים אנרגטיים המוכרים בשם "צ'קרות"/מרכזי ווטקס. במהלך השנים, אנו צוברים מכאבים ואוגרים זיכרונות כואבים אשר מביאים לסגירת אותם השערים ומונעים זרימת אנרגיה תקינה, שבמצב זה אנו נרגיש בחוסר נוחות ובמחלות.

במהלך הטיפול, המטפל מעביר על הגוף בתנועות מעגליות (SPIN ) ,שני כרטיסים הפועלים לשאיבת כאבי העבר ולפתיחת שערי האנרגיה בכך שיוצרים בכל חלקי הגוף מערבולת אנרגטית, שמביאה לאיזון הגוף (BODY).

למי זה מתאים
בודי ספין, אשר פועלת לטיפול בבעיות פיסיות, מנטאליות ו/או רוחניות, מתאימה לכל אדם בכל גיל מתוך ההבנה שבכל אחד מאיתנו יש את הכוחות לשאת תדרי ריפוי חדשים אשר ירפאו וישחררו את החסימות המצויות בגוף.

תוצאת הטיפול
מכיוון ששיטת הבודי ספין, פועלת במיידי, תוצאות הטיפול מתגלות כבר לאחריו, כאשר הנכם תצאו עם כוחות אנרגטיים מחודשים ורעננים.

קורס בודי ספין
קורס בודי ספין, הינו קורס מעניין, מרתק ומתאים לכל אדם ולכל מטרה, בין אם עיסוק בתחום באופן מקצועי ובין אם הכרת השיטה וטיפול באמצעותה במסגרת מצומצמת של חברים ומשפחה.

הלימודים בקורס נעשים בשלבים, ומלווים בתרגולים רבים, על מנת שבסופו , כל בוגר, יוכל להיות עם ביטחון של 100% במתן טיפולים בעצמו ובהבנת והכרת השיטה על בוריה.

מסגרת הקורס הוא בין 6 מפגשים בני 4 שעות לכל מפגש.

על מנחת הקורס

איטהל כמון – גיל מנחת הקורס, מתמחה בטכנולוגיית בודי ספין ובעלת ניסיון עשיר של למעלה מ-12 שנים בעבודה עם אנשים ומטופלים, בהקשר של ייעוץ, הדרכות וטיפולים.

איטהל אשר מתאימה במקצועיות את קצב הלימוד לתלמידים מביאה לתוצאה של איכות הקורס והענקת ביטחון לכל אחד ואחד מבין משתתפיו.

השם שלך

האימייל שלך

הטלפון שלך

ההודעה שלך